Carmolis tilgad

10 ürdi eeterlikest õlidest koosneva Carmolise tilkade kasutusala on väga lai  - alates auruna sissehingamisest (inhalatsioon), pealemäärimisest kuni kuristamiseni ja koos teega joomiseni välja. Järjest populaarsemaks muutub Carmolis sportlaste ja kalameeste hulgas - kuuma tee sisse lisatud tilgad turgutavad ja annavad sooja. Samal põhjusel on Carmolis suurepärane kaaslane ka suveõhtute üritustel. Paar tilka tinktuuri sooja tee sisse aitavad nautide viludatel ja tuulistel õhtutel toimuvaid kontserte, teatrietendusi, spordiüritusi.

Carmolist saab edukalt kasutada ka aroomiteraapias - paar tilka tinktuuri tuleb lisada aroomilambi veevanni.
Ja loomulikult sobivad Carmolise tilgad ka sauna leilivette täites seal mitut eesmärki. 

Kuidas ja millal täpselt Carmolise tilkasid kasutada, vaata lõigust kasutamine.

Koostis: etanool (61,6%); puhastatud vesi; sidrunmelissi destillaat, lõhna- ja maitseaine (mentool); taimede eeterlikud õlid (1,0%) - harilik aniis, hiina kaneel, harilik sidrunhein, harilik sidrunipuu, tähklavendel, lõhnav muskaadipuu, nelk, lavendlilehine salvei, laialehine lavendel ja tüümian.

Carmolis tilgad on apteekides saadaval 80 ml ja 40 ml pudelites ning 1,5ml suhkrutükiga minipakendis.

Carmolist on soovitav hoida toatemperatuuril valguse eest kaitstult.

Carmolise tilkasid ei soovitata kõrge alkoholi- ja salveisisalduse tõttu rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele. Kõrge alkoholisisalduse tõttu ei soovitata Carmolise tilkasid ka väikelastele.